• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

27 marca 2019

WOOD-MIZER NA TEGOROCZNYCH TARGACH LIGNA ZAPREZENTUJE NOWE MASZYNY DO OBRÓBKI DREWNANa targach LIGNA w Hanowerze w Niemczech, które odbędą się w dniach 27-31 Maja 2019 roku Wood-Mizer zaprezentuje nową gamę sprzętu do obróbki drewna – obrzynarki, rozrzynarki poziome, nowe traki taśmowe oraz maszyny do wtórnej obróbki tarcicy, zarówno dla hobbystów, jak i zaawansowanych technologicznie zakładów przetwórstwa drewna.


Wood-Mizer Industries, firma o światowej renomie z europejską centralą firmy w Polsce, od wielu lat uczestniczy w targach LIGNA odbywających się co dwa lata w Hanowerze w Niemczech.


Odwiedzający stoisko Wood-Mizer (FG K44) będą mogli zapoznać się z nowymi, specjalistycznymi maszynami tartacznymi oraz urządzeniami do wtórnej obróbki drewna. 


"Urządzenia Wood-Mizer przeznaczone są dla tartaczników i stolarzy na całym świecie. Zaopatrujemy ich w sprzęt, który pozwala efektywnie przetwarzać surowe drewno w gotowe wyroby", mówi Darryl Floyd, Prezes Wood-Mizer w USA. "LIGNA to doskonała okazja dla naszej europejskiej centrali Wood-Mizer do zaprezentowania szerokiej gamy sprzętu na jednej z największych na świecie imprez targowych dla przemysłu drzewnego".  


Podczas targów zaprezentujemy linię Wood-Mizer TITAN. W skład linii wchodzą urządzenia o najwyższej wydajności i szybkości, zawsze indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta. Na targach w linii TITAN zaprezentowane zostaną: szerokotaśmowy trak WB2000 z wysokowydajną obrzynarką EA3000 z możliwością skanowania materiału oraz wielopiłą EG800 o największej dostępnej przepustowości.


Przedstawiona zostanie również nowa linia 4-stronnych strugarko-frezarek dla firm zajmujących się obróbką drewna. Maszyny te dostarczają małym i średnim warsztatom możliwość wydajnej, czterostronnej obróbki tarcicy, od surowego drewna do gotowych produktów drewnianych, jak deski podłogowe, ościeżnice, czy panele ścienne.


Podczas tegorocznej imprezy zostaną zaprezentowane także nowe małe i duże traki taśmowe, w tym LT15WIDE, który dzięki dużemu prześwitowi głowicy umożliwia obróbkę kłód o średnicy 90 cm. Prezentowana będzie również nowa rozrzynarka HR250 oraz inne urządzenia, które podczas targów będą miały swoją premierę.


Targi LIGNA są wiodącymi na świecie targami dla przemysłu drzewnego i obróbki drewna. W odbywającej się co dwa lata imprezie bierze udział ponad 1500 wystawców, 93000 zwiedzających i 42000 międzynarodowych gości z branży drzewnej.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.