• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

17 lipca 2019

SPOTKANIE Z KLIENTAMI WOOD-MIZER W KOLEKażdego roku Wood-Mizer organizuje w swojej siedzibie w Kole dwudniowe Spotkanie z klientami. Jest to świetna okazja do poznania maszyn Wood-Mizer podczas pracy, rozmowy ze specjalistami w zakresie ich obsługi i konserwacji, skorzystania ze specjalnych ofert promocyjnych oraz świetnej zabawy. 

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia w siedzibie Wood-Mizer Industries w Kole, przy ul. Nagórnej 114.


Podczas Spotkania zaprezentujemy między innymi linię maszyn do obróbki drewna, w skład której wejdzie trak szerokotaśmowy WB2000 oraz trak LT70WIDE HEAVY DUTY (nowość), z których materiał dostarczany będzie do wysokowydajnej obrzynarki EG800. Trak szerokotaśmowy WB2000 w tartaku Richard Wigink w Holandii


Przedstawimy także kilka maszyn, które podczas Spotkania z klientami będą miały swoją polską premierę, m.in. trak LT15WIDE, który jest nową wersją znanego już dobrze traka LT15, umożliwiającą przecieranie kłód o średnicy do 90 cm, oraz pierwszą dwugłowicową, poziomą rozrzynarkę Wood-Mizer HR250. Głowice w HR250 umieszczone są w płaszczyźnie pionowej, dzięki czemu maszyna jest bardziej kompaktowa i zajmuje mniej miejsca niż rozrzynarka o tradycyjnej budowie. 

Towarzyszyć im będzie EG300 - maszyna, która łączy w sobie funkcje obrzynarki i wielopiły, pozwalając na maksymalizację uzysku z przetwarzanej tarcicy. EG300 w standardzie pełniąc funkcję obrzynarki, wyposażona jest w dwie piły tarczowe. Jedna piła jest stała, a druga regulowana z pulpitu, przy użyciu elektronicznego urządzenia do ustawiania szerokości cięcia.Obrzynarka-wielpiła EG300 w tartaku w Scottish Timber w Wielkiej Brytanii


Sierpniowe Spotkanie z klientami będzie także doskonałą okazją do zapoznania się z najmłodszą linią produktów Wood-Mizer – urządzeniami do wtórnej obróbki drewna. Są to urządzenia produkowane w Szwecji od 1980 roku, obecnie pod marką Wood-Mizer. 

Zaprezentujemy trzy strugarko-frezarki – dwustronną i ekonomiczną MP200, czterostronną, kompaktową MP260 oraz najbardziej wydajną, czterostronną MP360, która pozwala obrabiać jednocześnie z każdej strony materiał o szerokości do 350 mm i wysokości do 160 mm. 

Przedstawimy także MS300 – solidną i precyzyjną pilarkę stołową z piłą pochylną w zakresie do 45 stopni oraz frezarkę MF130, której głowica może być podnoszona i opuszczana, a także nachylana do 270 stopni. Dzięki temu frezarka może obrabiać materiał z każdej strony, pod prawie każdym kątem.Strugarko-frezarka MP200Strugarko-frezarka MP260Strugarko-frezarka MP360Pilarka stołowa MS300Frezarka MF130


Nasi goście będą mieli również możliwość zapoznania się z linią narzędzi do cięcia drewna, w skład której wchodzą piły tarczowe do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, podcinania, a także do wielopił, noże do strugarek i głowic frezowych oraz piły trakowe i brzeszczoty szerokotaśmowe. Z ponad 2000 dostępnych artykułów oraz stale poszerzającą się gamą produktów każdy z naszych gości znajdzie narzędzie dostosowane do swoich potrzeb. 

Spotkanie będzie także świetną okazją do zapoznania się z pełną gamą urządzeń do regeneracji brzeszczotów – począwszy od prostych ostrzarek i ręcznych rozwieraków, po wysokowydajne ostrzarki i rozwieraki przemysłowe. 

Zaplanowaliśmy także wiele atrakcji towarzyszących tej corocznej imprezie – poczęstunek, napoje, konkursy, w których nagrodami będą vouchery na zakupy w Wood-Mizer, a także możliwość konsultacji z doradcą leasingowym

Serdecznie zapraszamy!

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.