• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

24 stycznia 2019

PIŁY TARCZOWE WOOD-MIZER DO WIELOPIŁ.Kilka lat temu Wood-Mizer wprowadził nową linię narzędzi - Wood-Mizer TOOLS. Dziś narzędzia Wood-Mizer są już dobrze znane naszym klientom i używane w całej Europie, Afryce i Ameryce Północnej.


PIŁY TARCZOWE WOOD-MIZER DO WIELOPIŁ.


Dzięki szerokiemu asortymentowi pił tarczowych przeznaczonych do wzdłużnego rozkroju drewna na wielopiłach jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wielu odbiorców. Oferujemy zarówno piły do cięcia drewna miękkiego jak i twardego a także gatunków tropikalnych.


Piły Wood-Mizer pokryte są specjalną powłoką uzyskaną podczas obróbki chemicznej , która znacząco zmniejsza współczynnik tarcia oraz zapobiega przywieraniu trocin chroniąc korpus przed nadmiernym przegrzaniem. Piły czernione charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dłuższą żywotnością narzędzia.


Użytkownicy są bardzo zadowoleni z efektów, jakie osiągają dzięki piłom Wood-Mizer: “Zauważyliśmy, że dzięki tym piłom zużycie energii w naszym zakładzie spadło, jednocześnie zachowaliśmy wysoką jakość produkowanego materiału. Korpus piły jest trwały i stabilny a węglik tnący charakteryzuje się wysoką jakością i twardością, co pozwala zwiększyć w znacznym stopniu ilość ostrzeń a w konsekwencji obniża koszt zakupu piły oraz dzięki czemu cięcie jest bardziej precyzyjne i generuje mniej hałasu. Piły tarczowe Wood-Mizer zachowują bardzo wysoką jakość nawet po wielokrotnym ostrzeniu. Używamy tych pił każdego dnia i możemy powiedzieć, że ten produkt zdecydowanie przebija konkurencję.” – mówi jeden z naszych klientów, Bartosz Bek. 


Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Wood-Mizer, porównaj ceny i wypróbuj piły tarczowe Wood-Mizer!
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.