• Image 1
  Image 2
  Image 3
  Image 4
  Image 5
  Image 6

Aktualności Wood-Mizer

31 sierpnia 2018

Osiągnij wyższą wydajność dzięki trakowi LT70 WIDE!

Wood-Mizer prezentuje nową wersję traka LT70 z szerszą głowicą i szerszym brzeszczotem.

Dla użytkowników traków, którzy potrzebują większej wydajności, trak LT70 jest dostępny w wersji WIDE. Głowica maszyny, o maksymalnej szerokości cięcia do 86 cm, umożliwia cięcie kłód o większej średnicy oraz wycinanie szerszych desek.Dodatkowo w wersji WIDE trak jest wyposażony w szersze koła napędowe bez pasków, aby mogły pracować z brzeszczotem o szerokości 50 mm. Tego typu koła i brzeszczoty można zamawiać dla standardowej głowicy lub głowicy WIDE.

Nowa wersja traka LT70 firmy Wood-Mizer zwiększa wydajność cięcia, co jest istotne dla tartaczników, którzy oczekują wydajności traka szerokotaśmowego w cenie traka wąskotaśmowego.

Specyfikacja cięcia dla traka LT70 WIDE:

 • Max. średnica kłody – 105 cm
 • Max. szerokość cięcia – 86 cm
 • Max. prześwit między rolkami – 78 cm
 • Długość przerabianej kłody zależy od rozmiaru łoża:
  1. 4.8 m – łoże S
  2. 6.1 m – łoże M
  3. 8.4 m – łoże L

„Wood-Mizer od wielu lat dostarcza firmom zajmującym się przerabianiem drewna, najlepsze dostępne w branży produkty i funkcjonalności” – zapewnia Robert Bagiński, Prezes Zarządu Wood-Mizer Industries. „Nowy model LT70 WIDE zapewnia dużą wydajność cięcia belek o większej średnicy przy jednoczesnym osiąganiu wyników produkcyjnych oczekiwanych od traków szerokotaśmowych.”

Więcej informacji o LT70 WIDE: www.woodmizer.pl

W razie pytań, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.