• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

11 czerwca 2019

NA TEGOROCZNYCH TARGACH LIGNA WOOD-MIZER ZAPREZENTOWAŁ SZEROKĄ GAMĘ MASZYN DO PRZECIERANIA KŁÓD ORAZ PRZETWARZANIA TARCICY W GOTOWE PRODUKTY.

Kolejne udane targi LIGNA za nami. Stoisko Wood-Mizer odwiedziło wielu gości, toczyły się inspirujące rozmowy, a nowe urządzenia do obróbki drewna zebrały pozytywne recenzje.

Na targach LIGNA 2019 Wood-Mizer umocnił swoją reputację wiodącego producenta w branży drzewnej, oferującego maszyny do wstępnej, a także wtórnej obróbki drewna, zarówno dla małych warsztatów, jak i tartaków przemysłowych. Urządzenia Wood-Mizer umożliwiają firmom z branży drzewnej uzyskanie przewagi na konkurencyjnych rynkach, a także wejście na nowe rynki, przy równoczesnej redukcji kosztów produkcji drewna i zużycia energii.


Podczas tej edycji targów LIGNA Wood-Mizer po raz pierwszy zaprezentował szeroką gamę strugarko-frezarek przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw: strugarkę MP160, która umożliwia struganie i wyrównywanie drewna na jednym urządzeniu, bez potrzeby zatrzymywania obrabiarki; uniwersalne strugarko-frezarki MP260 i MP360, które strugają i profilują z czterech stron jednocześnie; MF130 - wielofunkcyjną frezarkęz możliwością nachylania głowicy do 270 stopni, oraz precyzyjną pilarkę stołową MS300 z płynną regulacją wysokości cięcia i możliwością pochylenia piły w zakresie do 45 stopni.  Obok znanych już dobrze, profesjonalnych traków taśmowych, jak LT70, LT40 i LT15START, Wood-Mizer zaprezentował nowy trak LT15WIDE umożliwiający przecieranie kłód o średnicy do 90 cm, oraz najnowszy trak Wood-Mizer LX50 dla osób, które chcą rozpocząć działalność w branży przy minimalnych nakładach inwestycyjnych w urządzenia.

Kilka lat temu firma Wood-Mizer wprowadziła na rynek nową linię przemysłowych urządzeń o wysokiej wydajności - TITAN. Podczas tegorocznych targów LIGNA w linii TITAN zaprezentowano trzy urządzenia: trak szerokotaśmowy WB2000, charakteryzujący się wysoką wydajnością, wytrzymałą konstrukcją oraz niewielkimi wymaganiami w zakresie konserwacji; obrzynarkę EA3000, która umożliwia skanowanie materiału, w celu wyboru najbardziej efektywnego sposobu cięcia, oraz wysokowydajną obrzynarkę EG800 - wytrzymałą maszynę, która obrabia materiał o grubości do 100 mm.

Odwiedzający stoisko Wood-Mizer mieli możliwość zapoznania się również z linią narzędzi do cięcia drewna, w skład której wchodzą piły tarczowe do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, podcinania, a także do wielopił, noże do strugarek i głowic frezowych oraz piły trakowe i brzeszczoty szerokotaśmowe.  Z ponad 2000 dostępnych artykułów oraz stale poszerzającą się gamą produktów, oferta narzędzi Wood-Mizer jest w stanie zaspokoić prawie każdą potrzebę klienta w tym zakresie. 


Targi LIGNA 2019 potwierdziły światową renomę firmy Wood-Mizer jako wszechstronnego producenta, oferującego maszyny zarówno dla małych warsztatów, jak i tartaków przemysłowych, umożliwiającego każdej firmie pracę na sprawdzonych i solidnych maszynach, na każdym etapie obróbki drewna.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.