• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

19 czerwca 2019

LASEROWE ZNAKOWANIE BRZESZCZOTÓW I NOWE OPAKOWANIA WOOD-MIZERMiło nam poinformować, że w ostatnim czasie zakończyliśmy proces wdrażania nowej technologii znakowania brzeszczotów. Od 8 kwietnia br. wszystkie brzeszczoty produkowane przez Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. znakowane są za pomocą nowoczesnego lasera przemysłowego. Zastąpił on stosowaną dotychczas metodę znakowania przy użyciu numeratora punktowego.

Znakowanie laserowe jest szybkim procesem, który pomaga nam usprawnić proces produkcji brzeszczotów, a także ułatwia wszystkim odbiorcom rozpoznawanie poszczególnych parametrów brzeszczotów. Oznaczenie nanoszone jest na taśmę co 3 metry. Naniesienie na brzeszczot kodu metodą laserową nie ma wpływu na zmianę jego jakości i żywotności.

Nowy kod brzeszczotu zawiera następujące informacje: 
• nazwę producenta (1) 
• rodzaj brzeszczotu (2) 
• szerokość i grubość w mm (3) 
• profil zęba (4) 
• numer seryjny zwoju (5) 
Wzór znakowania brzeszczotów DoubleHARD, RazorTIP, BiMETAL i MaxFLEX przedstawiony na przykładzie brzeszczotu DoubleHARDWzór znakowania brzeszczotów SilverTIPWraz ze zmianą znakowania brzeszczotów, zmianie uległ także projekt kartonów. Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.