Ostrzarki i rozwieraki do taniej.

Promocja trwa do 30.06.2019 r.

Urządzenia do regeneracji brzeszczotów Wood-Mizer, które dostępne są obecnie w promocji to ekonomiczne i wygodne urządzenia dla małych i średnich firm zajmujących się obróbką drewna, które chcą samodzielnie prowadzić proces regeneracji brzeszczotów. Pozwala to na generowanie oszczędności oraz usprawnia proces produkcji, dzięki możliwości samodzielnego ostrzenia i ustawiania zębów brzeszczotów.

Ostrzarki i rozwieraki (szrankowniki) Wood-Mizer używane są w wielu firmach zajmujących się obróbką drewna na całym świecie. Tę samą technologię wykorzystujemy także do ostrzenia i ustawiania zębów podczas produkcji i regeneracji brzeszczotów w fabrykach Wood-Mizer. Używając urządzeń do regeneracji brzeszczotów marki Wood-Mizer, zapewniasz sobie najwyższą jakość procesu ostrzenia i rozwierania, porównywalną do jakości producenta.

Promocja jest ograniczona czasowo. Nie zwlekaj i wyposaż swój warsztat w sprzęt, który pozwoli ci zaoszczędzić czas i obniżyć koszty regeneracji brzeszczotów – tylko przez miesiąc 10% taniej!

Zobacz pozostałe promocje

WM 2019

WM 2019

Ostrzarki w promocji

BMS250

Ostrzarka

LT15START
BMS500

Ostrzarka przemysłowa

BMS500

Więcej informacji o naszych ostrzarkach...

Rozwieraki w promocji

BMT100

Rozwierak ręczny

LT15START
BMT150

Rozwierak dwustronny ręczny

LT15
BMT200

Rozwierak dwustronny z posuwem ręcznym

LX100
LT20B Decal

Rozwierak dwustronny z posuwem elektrycznym

LT20B
LT15START Decal

Rozwierak jednostronny automatyczny

LT15START

Więcej informacji o naszych rozwierakach...

SKONTAKTUJ SIĘ Z WOOD-MIZER

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OTRZYMAĆ WYCENĘ PRODUKTU